O nas- zespół serwisu z noclegami w Polsce Wspaniałe Noclegi


Portal WspanialeNoclegi.pl jest odpowiedzią na ciągle rosnące zapotrzebowanie rynku na miejsce, w którym można znaleźć oferty turystyczne i noclegowe dopasowane do potrzeb klienta.


W odróżnieniu od wielu innych, nasz serwis oferuje wyczerpujące informacje na temat każdego z zamieszczonych obiektów noclegowych: oprócz podstawowych danych kontaktowych również galerię zdjęć bez limitu dodanych plików, obszerny opis, mapkę dojazdu, poziom wyposażenia obiektu, cennik.


Rozbudowany system wyszukiwarki noclegów umożliwia znalezienie interesującego obiektu na podstawie którejkolwiek informacji: ceny, nazwy, miejscowości, województwa,wyposażenia oraz rodzaju obiektu.
Dzięki temu każdy użytkownik może znaleźć ofertę dopasowaną do swoich wymagań.W naszej bazie: pensjonaty, hotele, apartamenty, ośrodki wypoczynkowe, gospodarstwa agroturystyczne, domki letniskowe, kwatery prywatne, kempingi, pola namiotowe, schroniska, sanatoria, zajazdy oraz inne obiekty noclegowe i rekreacyjne nad morzem, w górach, na mazurach.
Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

- Codziennie tysiące internautów szuka miejsc na noclegi i wyjazdy przez internet

- Prosty w obsłudze panel zarządzania ofertami, umożliwia modyfikację każdej oferty w dowolnym momencie

- Oferujemy najniższe ceny za reklamę połączone z wysoką skutecznością tysięcy odwiedzin miesięcznie

- Nasz serwis jest ciągle promowany i pozycjonowany.
Oferta zamieszczona w internecie jest najskuteczniejszą i najtańszą formą reklamy, która często zwraca się już po kilku dniach. Jak wykazują statystyki ponad 80% osób szukających noclegów w Polsce wykorzystuje w tym celu internet.


Wystarczy policzyć:
przy podstawowym abonamencie w naszym serwisie 65 zł rocznie czyli ok. 5zł miesięcznie można mieć reklamę z dowolną ilością zdjęc, mapką dojazdu i pełnym opisem wraz z cennikiem 24 godziny na dobę 365 dni w roku .


Dodatkowo każde nowe ogłoszenie jest wyświetlane w naszym serwisie za darmo przez 14dni.


Wystarczy, że jedna osoba dzięki ogłoszeniu na naszej stronie skorzysta z Państwa usług i koszt rocznej reklamy zwróci się z nawiązką.


Nie ma innej formy reklamy, która oferuje takie możliwości za tak niską cenę!


W każdej chwili istnieje również możliwość wstawienia swojego ogłoszenia na stronę główną naszego serwisu i tym samym zwiększenia prawdopodobieństwa znalezienia ogłoszenia przez potencjalnego klienta.
Zapraszamy wszystkich właścicieli obiektów noclegowych do współpracy.
Dodaj ofertę | Rejestracja | Cennik | Regulamin | Kontakt | Sitemap