<< Powrˇt

Apartamnent Sloneczny*19 z atrakcjami Lemon Resort SPA, nad Jeziorem R...

  Adres: Gr├│dek nad Dunajcem 83/19 Województwo: Ma│opolskie     Email: info@slonecznygrodek19.pl
  Miejscowość: Grodek nad Duanjcem Typ oferty: Apartament     WWW: slonecznygrodek19.pl
  Obiektów / miejsc: 3 / 6 Ceny: 75 - 115 z│ / doba     Tel: +48 604 411-021, +48 602 179-238
  Jest   Jaccuzzi Jest   Parking Nie ma   Zakaz palenia Jest   Jazda konna
  Jest   Sauna Jest   Telewizja satelitarna Jest   Internet bezprzewodowy Jest   Akceptujemy zwierzęta
  Jest   Natrysk Jest   Warunki dla rodzin Jest   Wypożyczalnia rowerów Jest   Restauracja
  Jest   Bar dzienny Jest   Basen otwarty Jest   Plac zabaw dla dzieci Nie ma   Trasy narciarskie
  Jest   Sala konferencyjna Nie ma   Sala weselna Jest   Imprezy sylwestrowe Jest   Dla niepe│nosprawnych
  Jest   Czajnik elektryczny Jest   Radio Jest   Dostęp do internetu Nie ma   Telefon
  Jest   Telewizor Jest   Telewizja satelitarna Jest   úazienka Jest   Toaleta
  Jest   Kuchnia Jest   Lodówka Jest   Taras Jest   Sprzęt plażowy
  Jest   Dworzec PKS Nie ma   Dworzec PKP Jest   Kąpielisko Jest   Wyciąg narciarski
  Jest   Sklep Jest   Jezioro Nie ma   Morze Jest   Góry
  Twoj adres email
  Data przyjazdu
  Data odjazdu
  Treść wiadomości

Opis noclegu


 
Ekskluzywny, ca´┐Żoroczny Apartament S´┐Żoneczny*19 mie´┐Żci si´┐Ż w samym sercu nowoczesnego o´┐Żrodka wypoczynkowego Lemon Resort SPA w Gr´┐Żdku nad Dunajcem, przy samym Jeziorze Ro´┐Żnowskim. Do Pa´┐Żstwa dyspozycji przygotowali´┐Żmy luksusowo wyko´┐Żczony apartament o powierzchni 60m2. Dla 6-ciu os´┐Żb, tak aby Wasz pobyt tutaj by´┐Ż niezapomniany.

Apartament S´┐ŻONECZNY*19 przygotowany zosta´┐Ż z dba´┐Żo´┐Żci´┐Ż o ka´┐Żdy element, a wszystko po to, by´┐Żcie od pierwszej chwili poczuli si´┐Ż tu wyj´┐Żtkowo. Dwa pokoje, klimatyzowany salon z w pe´┐Żni wyposa´┐Żon´┐Ż kuchni´┐Ż, ´┐Żazienka, przedpok´┐Żj i du´┐Ży 32m2 taras mog´┐Ż by´┐Ż do Waszej dyspozycji w ka´┐Żdej chwili.

Nowo´┐Że´┐Żc´┐Żw, rodziny z dzie´┐Żmi, w´┐Żdkarzy, grzybiarzy, pasjonat´┐Żw sport´┐Żw wodnych, rekreacyjnych, letnich i zimowych, oraz ka´┐Żdego kto potrzebuje odrobiny luksusu tylko dla siebie, zapraszamy do Apartamentu S´┐ŻONECZNEGO*19.

Jeste´┐Żmy przyja´┐Żni dziecku: (´┐Ż´┐Żeczko, wanienka, stolik do karmienia, podgrzewacz, oraz lampka nocna). To wszystko jest na jedno Wasze ´┐Życzenie.

Dost´┐Żp do internetu [Wi-Fi] w apartamencie, oraz na terenie ca´┐Żego o´┐Żrodka.

W zarezerwowanym apartamencie jest mo´┐Żliwo´┐Ż´┐Ż zorganizowania: Rocznicy, imienin, urodzin, zar´┐Żczyn, itp. Wszelkie przygotowania mo´┐Żecie zleci´┐Ż nam. Zorganizujemy wszystko wed´┐Żug Waszych ´┐Życze´┐Ż: Uroczysty obiad, wykwintn´┐Ż kolacj´┐Ż, a tak´┐Że przyj´┐Żcie w formie da´┐Ż gor´┐Żcych, lub zimnej p´┐Żyty. Przyjmujemy zam´┐Żwienia na ciasta, torty, oraz krem´┐Żwki z renomowanej wadowickiej (papieskiej) cukierni.

W strefie kompleksu znajduj´┐Ż si´┐Ż takie atrakcje jak: Luksusowe dwa baseny (jeden zewn─Ötrzny z brodzikiem, drugi kryty) z widokiem na jezioro, jacuzzi, si´┐Żownia, sala fitness, sauny (fi´┐Żska, mokra i turecka), t´┐Żnia solna, balijskie MANAW*SPA, squash, kr´┐Żgielnia, sala gier (bilard, dart, ice*hockey, pi´┐Żkarzyki, flipery, konsola x-box), sala konferencyjna, restauracja, kawiarnia, drink bar, pizzeria, wydzielone k´┐Żpielisko, plac zabaw dla dzieci, przysta´┐Ż jachtowa (marina), boisko do pi´┐Żki no´┐Żnej, oraz do siatk´┐Żwki pla┼╝owej.

Na terenie o´┐Żrodka mo´┐Żna r´┐Żwnie´┐Ż wynaj´┐Ż´┐Ż sprz´┐Żt wodno-rekreacyjny,wypo´┐Życzy´┐Ż rower, skorzysta´┐Ż ze SKI-busa, oraz strze´┐Żonego parkingu. Ca´┐Ży obszar jest ogrodzony i monitorowany przez ca´┐Ż´┐Ż dob´┐Ż, uniemo´┐Żliwiaj´┐Żc wst´┐Żp w rejon obiektu osobom niepo´┐Ż´┐Żdanym. Ca´┐Żodobowa recepcja z personelem.

Gr´┐Żdek nad Dunajcem to malownicza miejscowo´┐Ż´┐Ż po´┐Żo´┐Żona nad Jeziorem Ro´┐Żnowskim. Idealne miejsce dla mi´┐Żo´┐Żnik´┐Żw nie tylko przyrody i pi´┐Żknych krajobraz´┐Żw, ale tak´┐Że dla kajakarzy, ´┐Żeglarzy i windsurfer´┐Żw. Pe´┐Żne uroku miejsce na rzecz w´┐Żdkarzy, grzybiarzy, jak i r´┐Żwnie´┐Ż wszystkich tych, kt´┐Żrzy ceni´┐Ż i kochaj´┐Ż spok´┐Żj, oraz cisz´┐Ż. O ka´┐Żdej porze roku, zapieraj´┐Żc dech w piersiach, miejsce wygl´┐Żda fantastycznie.

Przespaceruj si´┐Ż po naszym apartamencie za pomoc´┐Ż wirtualnej panoramy (http://www.slonecznygrodek19.pl)! Sprawd´┐Ż nasz´┐Ż doskona´┐Ż´┐Ż lokalizacj´┐Ż, cennik, wolne terminy, galeri´┐Ż zdj´┐Ż´┐Ż domku, oraz okolicy!

ATRAKCJE REGIONU:

- Miasto Stary S´┐Żcz (sp´┐Żyw tratwami po rzece Poprad).
- Osada ´┐Żososina Dolna (loty widokowe nad Jeziorem Ro´┐Żnowskim).
- Ko´┐Żci´┐Żek w wiosce Tropie (szlaki architektury roma´┐Żskiej).
- Skamienia´┐Że miasto Ci´┐Żkowice (rezerwat przyrody nieo´┐Żywionej).
- Zamek w grodzie D´┐Żbno (rezydencja o charakterze obronnym).
- Schronisko na Hali ´┐Żabowskiej (pasmo Jaworzyny Krynickiej).
- Miejscowo´┐Ż´┐Ż Gr´┐Żdek nad Dunajcem (stadnina Koni).
- Stoki narciarskie (najwi´┐Żkszy kompleks narciarski w Beskidzie S´┐Żdeckim, to stacja narciarska Dwie Doliny, ´┐Ż´┐Żcz´┐Żca ze sob´┐Ż Wierchoml´┐Ż i Szczawnik).

W miejscowo´┐Żci Siemiech´┐Żw nowo otwarta stacja narciarska Juras´┐Żwka, z dwoma wyci´┐Żgami. Parking, trzy trasy zjazdowe (w tym jedna dla dzieci). Stoki o´┐Żwietlone, oraz na´┐Żnie´┐Żane. Wypo´┐Życzalnia sprz´┐Żtu narciarskiego z mo´┐Żliwo´┐Żci´┐Ż skorzystania ze szk´┐Żki narciarskiej, a wszystko to zaledwie 20km. od Gr´┐Żdka nad Dunajcem (20min. jazdy samochodem).

W rejonie miasta Piwniczna-Zdr´┐Żj, w promieniu kilku kilometr´┐Żw znajduj´┐Ż si´┐Ż wyci´┐Żgi narciarskie: Na Suchej Dolinie, w Kosarzyskach, Kokuszka-ski w miejscowo´┐Żci Kokuszka, czy Ryterski Raj w Rytrze.

W otoczeniu miejscowo´┐Żci Szczawnica mieszcz´┐Ż si´┐Ż wyci´┐Żgi : Arena narciarska w Jaworkach, Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach (Gorce), oraz kolej krzese´┐Żkowa na Palenic´┐Ż.

Polecamy r´┐Żwnie´┐Ż mniejsze stoki: Henryk i S´┐Żotwiny w Krynicy-Zdroju, Stajkow´┐Ż w Kro´┐Żcienku nad Dunajcem, lub wyci´┐Żg w Kamiannej.

Zlokalizowa´┐Ż tutaj mo´┐Żna tak´┐Że prywatne, ma´┐Że, o´┐Żwietlone stoki dla dzieci wyposa´┐Żone w orczyki, g´┐Ż´┐Żwnie w aglomeracjach Tylicza, Krzy´┐Ż´┐Żwki, Krynicy-Zdroju, Powro´┐Żnika, czy Ochotnicy w Gorcach.

Apartament S´┐Żoneczny*19 przygotowany zosta´┐Ż dla 6-´┐Żciu os´┐Żb. Cena dotyczy pobytu jednej osoby, przy pe´┐Żnym zakwaterowaniu.

Wi´┐Żcej na: http://www.slonecznygrodek19.pl
lub na mail: info@slonecznygrodek19.pl

Tel. +48 604 411-021
+48 602 179-238
+48 (33) 82-34-696


Prosimy o powo│anie siŕ na serwis Wspania│eNoclegi.pl


Mapa dojazduWyznacz trasŕ dojazdu
Dodaj ofertŕ | Rejestracja | Cennik | Regulamin | Kontakt | Sitemap